TË PËRZGJEDHURA

JETË/STIL

“Me 125 kg nuk e bëja dot për vete, por sot…”, ky djalë tregoi atë që ndodhi më pas dhe na preku

“Me 125 kg nuk e bëja dot për vete, por sot…”, ky djalë tregoi atë që ndodhi më pas dhe na preku

Gert Zenelaj ndryshoi katërcipërisht jetën e tij. Ai në moshën 18-vjeçare, ai u nis drejt Italisë për një jetë më të mirë, ku provoi një.

Njihuni me dashnorët e Princeshës Diana, por ja kush ishte dashuria e jetës së saj vërtetë

Njihuni me dashnorët e Princeshës Diana, por ja kush ishte dashuria e jetës së saj vërtetë

Marrëdhënia jo e mirë e princeshës Dajana (Diana) me bashkëshortin e saj princin Çarls (Charles) ishte vetëm maja e ajsbergut. Kronikat e të dashurve të.

Besoni në mrekulli? Shkon në farmaci dhe mjeku i jep ilaçin që i shpëtoi jetën! Zbuloni se çfarë është

Besoni në mrekulli? Shkon në farmaci dhe mjeku i jep ilaçin që i shpëtoi jetën! Zbuloni se çfarë është

WOW! Kjo histori po ben xhiron e rrjetit. Për t’i blerë vellait te saj te vogel te sëmurë një “mrekulli”, një vajzë 8 vjeçare doli.

A doni të humbisni peshë shpejt dhe pa djersitur? Ky është produkti çudibërës për të cilin keni nevojë

A doni të humbisni peshë shpejt dhe pa djersitur? Ky është produkti çudibërës për të cilin keni nevojë

WOW! Besojeni ose jo, vaji i farave të zeza mund të konsiderohet si versioni më i mirë i uthullës së mollës. Dhe së fundmi është.

Mos rri pa e lexuar! Ja kush është shenja më me fat për ditën e nesërme

Mos rri pa e lexuar! Ja kush është shenja më me fat për ditën e nesërme

Ja parashikimi: Dashi Hmmm! Mundohuni që të përfitoni sa më shumë nga kjo ditë fundjave për të pushuar, pasi iu pret një javë e vështirë..

Mësojeni tani! Ja sa duhet të jetë pesha juaj në bazë të gjatësisë

Mësojeni tani! Ja sa duhet të jetë pesha juaj në bazë të gjatësisë

Ekspertet thone se pesha trupore nuk përcaktohet vetëm nga ajo çka ne hamë, por nga një sërë faktorësh si stili i jetesës, metabolizmi, gjenet etj..

Ooo sa lumturi! Pas festës me shqiponjë, kjo video po tërbon edhe më shumë serbët

Ooo sa lumturi! Pas festës me shqiponjë, kjo video po tërbon edhe më shumë serbët

Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka ishin yjet e mbremjes se djeshme. Vijon jehona e bujshme e festës me shqiponjë e Xherdan Shaqirit dhe Granit Xhakës..

A e mbani mend Ertugrulin? Tv Klani jep lajmin që askush nuk e priste

A e mbani mend Ertugrulin? Tv Klani jep lajmin që askush nuk e priste

Mësohet se në ekranin e “Klan plus”, sezoni i ri televiziv do të nisë me seriale të reja. Drejtori i programacionit të TV Klan, Albert.

Uaaa! Astrologe Meri ja thotë troç kësaj shenje horoskopi: Je i trashë, prandaj vuan

Uaaa! Astrologe Meri ja thotë troç kësaj shenje horoskopi: Je i trashë, prandaj vuan

Astrologe Meri Shehu njofton se planeti “Uran” ka sjell një ndryshim mbi njerëzimin ndërsa Dielli do sjellë përballje me egoizmin e plagosur. Meri Shehu shkruan.

Miliarderi ndahet prej saj dhe thotë se është i lumtur tani, këngëtarja shqiptare shkallon: Më lëpifsh p****

Miliarderi ndahet prej saj dhe thotë se është i lumtur tani, këngëtarja shqiptare shkallon: Më lëpifsh p****

Sot bëri bujë të madhe lajmi i ndarjes së këngëtares Morena Taraku me miliarderin iranian, Sasha Sobhani. E pasi bënë tatuazh në trup emrat e.

FUNDIT

LEXO MË SHUMË

SPORT

VIDEO

MË SHUMË LAJME