Arbana Osmani nuk do prezantojë më “Big Brother”-in, ja kush bukuroshe e Top Channel i mori vendin asaj

WOW!

Pas përfundimit të “Shiko kush luan” u përfol shumë se në cilin program do e shohim Luana Vjollcën tani e tutje. Moderatorja vendosi të merrte disa muaj pushime dhe madje së fundmi u tha se po xhiron klipin e ri. Mirëpo Luana do rikthehet në ekran ashtu siç nuk e prisnit.

Burime për “Dritare.net” bëjnë të ditur se Luana do të prezantojë “Big Brother VIP” që fillon sezonin e ardhshëm televiziv.

U tha se këtë spektakël do ta prezantonte Arbana, më pas qarkulluan lajme se do të jetë Ledioni prezantuesi, por e vërteta qenka ndryshe.

EnNë shtëpinë e famshme këtë vit do të futen VIP-a që i shohim përditë në televizion dhe rrjete sociale, por emrat nuk janë bërë ende të ditur.