Ndërtuan shkollën me të ardhurat e tyre, dy mësuesit “kapen në gabim”: Kur nuk bën mirë, keq pse bën?!

Donald Dervishi dhe Borsion Spaho ishin dy mësuesit të cilët u vlerësuan shumë për gjestin.

“Po pengon drejtësinë”, PD: Ka prova, të hetohet Fatmir Xhafaj

Partia Demokratike ka akuzuar sot Ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj se i ka fshehur prova.

“Extra service”, zbulohet prostitucioni në qendrat estetike në Tiranë

Zbulohet në Tiranë një aktivitet i jashtëligjshëm që kryhej në disa qendra estetike. Në pranga.

Videoja mallëngjyese e emigrantit shqiptar, fjalët e tij do iu mbushin sytë me lot

Për ata që e kanë provuar, jeta në mërgim nuk është aspak e lehtë! Shpesh.

E moshuara rrëfen çfarë i tha nuses kur pa atë që po i bënin burri dhe djali

Pas denoncimit në emisionin babë e bir nga Librazhdi për gratë e tyre, ka ardhur.

Çmendet matjani, merr bidonin me benzinë dhe shkon tek fqinji

Një konflikt që gati ka përfunduar në një ngjarje të rëndë. Një 27-vjeçar është arrestuar.

Babë e bir denoncojnë: Mamaja përzuri nusen nga shtëpia

Atë e bir kanë denoncuar atë që po ndodh në familjen e tyre duke drejtuar.

Shqiptari në Romë nuk pyet as për fëmijët, gruaja heq të zitë e ullirit

Një nënë 30-vjeçare shqiptare me tre fëmijë ka rënë pre e dhunës së vazhdueshme në.

DJ mbyllte marrëveshjet, zbulohet dosja e e bandës që drejtohej nga shqiptari

Publikohet dosja ligjore e bandës së drejtuar nga një 37-vjecar shqiptar, që u prangos më.

U nisën për peshk por mbetën në urë, dy shkodranët do ta mbajnë mend këtë natë

Policia e Shkodrës dhe FNSH Shkodër shpëtojnë dy peshkatarë të cilët kishin mbetur të izoluar.