Sot në orën 18:00 dalin fituesit e Lotarisë Amerikane, ja ku ta shikoni nëse jeni fatlumi

Në orën 18:00 sot do të dalin përgjigjet e lotarisë amerikane. Nga ora 18:00,  kontrolloni.

Asnjë pikë! Shtetet ku jetojnë e punojnë mijëra shqiptarë që na zhgënjyen në Eurovizion

Përpos shumë kritikave dhe shumë dyshimeve, Eugent Bushpepa na bëri të gjithë krenar në Eurovision..

Lajmi “bombë” për shqiptarët, nga nesër Greqia njeh patentat tona. Shoferët lëvizin të lirë

Një lajm super i mirë për shqiptarët! Raportohet se në Athinë po zhvillohet takimi i.

Juli, Simoni dhe Berti vdiqën nga një gropë. Ishin bij nënash ministër Gjiknuri!

Juli Margjini 22 vjeç, Simon Kaza 20 vjeç dhe Bert Marku 17 vjeç nuk e.

Ozani dhe Elifi nga Turqia arrestohen në aeroportin e Rinasit

Policia e Rinasit ka prangosur sot një çift të rinjsh të fejuar nga Turqia. Ozan I..

“Nuk ka bir kurve të më pengojë”

Rikthehet Tahiri! Çështja e ish-Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri me rastin e Habilajve, ku akuzohej.

Shqiptarët në festë! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur. Ja çfarë vendosi pak më parë

Urime Shqipëri! Shefja e Politikës së Jashtme të Bashkimit Europian, Federica Mogherini, prezanton zyrtarisht para.

Zbardhet dinamika e aksidentit tragjik: Makina eci 50 metra para se të binte në…

Dy ditë më parë në aksin Levan-Tepelenë, Agustin dhe Fisnik Murataj, si dhe e fejuara franceze.

Zbulohen të dhëna të reja për mësuesin pervers të matematikës, Sali Berisha i nxjerr foton erotike

Publikohen  të dhëna të reja për mësuesin pervers të matematikës, të një shkolle 9-vjeccare. Ish-kryeministri.

Nëse njihni dikë me këtë shenjë horoskopi, duhet ta lexoni urgjent këtë!

Shprehja e famshme thote: Hakmarrja është një pjatë e ftohtë. Ka disa shenja të zodiakut.