Kjo fotografi e Shqipërisë po bën xhiron e botës. Po i tmerron të gjithë!

Ajo po ben xhiron e rrjetit! Kjo fotografi e bërë në lumin Erenik në Kosovë.

Do qani! 18-vjeçari nga Tropoja kurseu çdo ditë lekët e byrekut për të blerë kostumin e maturës

Historia po ben xhiron e rrjetit! Ajo ka ndodhur së fundmi në fshatin Shoshan të.

Pasi plasi përgjimin e Xhafajt, Lulzim Basha kapet në ballkon duke bërë atë që i ka shtangur të gjithë

Ai vërtet na surprizoi. Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjithnjë është përpjekur ta mbajë.

Çifti bën fotografi para shtëpisë çdo vit, por fotoja e fundit do t’ju thyejë zemrën

Historia prekese! Në vitin 1973, ky çift i moshuar doli me një ide të veçantë.

Uau! Merkel fanse e zjarrtë e kësaj këngëtarje shqiptare, shikoni ç’bën

Angela Merkel dje ka marrë pjesë në samitin e BE-së me Ballkanin Perëndimor. Gjatë seancës,.

Ja kush është kryebashkiaku shqiptar që fiton lotarinë amerikane

WOW! Të shumtë janë shqiptarët mezi presin një mundësi për t’u larguar nga ky vend,.

Ai mendonte se barkun e kishte të madh nga pijet, por ajo që zbuloi ishte shokuese

Ai pinte shumë birra dhe nga kjo dyshontese kishte vënë bark. Ama kur shkoi te.

Mjeku i njohur: Njerëzit që nuk i durojnë dot zhurmat, e kanë një sekret

Hmmm! Të bezdisin zhurmat, apo përtypjet e një personi teksa ha? Nuk shkon në kinema,.

Ai habitet që gjeti vezët misterioze në kopshtin e tij, kur i mori në dorë nga njëra prej tyre doli…

Kjo histori ka lene pa fjale te madh dhe te vogel! Vezët ishin të bardha,.

Ky çift duke punuar tokën gjen kasafortën, fati që do të donin të gjithë të kishin

WOW! Brenda kutise kishte 52 mijë dollarë dhe stoli me diamante si dhe shumë unaza.