“U çmenda, më del gjumi fiks”, zbulohet arsyeja pse zgjohemi në të njëjtën orë çdo natë

Sipas mjekësisë tradicionale kineze, çrregullimet kronike të gjumit shkaktohen zakonisht nga një mosbalancim Yin- Yang.

Disa ditë pas aksidentit, aktori i njohur po përballet me vështirësi në…

Pak ditë pas aksidentit që u përfshi në Sardernja, aktori i njohur George Clooney duket se.

Firma luksoze shkatërron mbi 32 milionë euro veshje e aksesorë, arsyeja do ju habisë

Ajo eshte nje prej markave me luksoze britanike te modës. Behet fjale per “Burberry”, e.

Ju qelbet goja erë? Ja s’i të shpëtoni njëherë e përgjithmonë nga ky problem

Një nga shkaqet kryesore të erës së keqe të gojës është shtresa ngjitëse që formohet.

1 lugë esëll në mëngjes shëron sëmundjet e rënda, do mbeteni pa fjalë kur ta mësoni tani

Vaji i ullirit është cilësuar si një nga mrekullitë e natyrës për shkak të vlerave.

Uaaa sa e dhimbshme, ja çfarë bën qeni për pronarin e tij invalid

“U preka shumë kur e pashë këtë krijesë të mahnitshme duke shtyrë karrocën e pronarit.

Ja 3 gjërat e tmerrshme që i ndodhin vaginës kur nuk bëni seks prej kohësh

Vagina mund të bëhet më e thatë Muret e vaginës janë të lagështa dhe elastike..

Shikoni si po ju mashtrojnë me djathin: Qumështi zëvendësohet me niseshte, ja skema që ndjekin baxhot

Konsumatori shqiptar vazhdon të mashtrohet çdo ditë nga tregtarët, të cilët shesin djath. Shumë herë.

Ja cilat janë sëmundjet që shëron uji i detit, shikoni përfitimet

Deti është një burim përfitimi shëndetësor. Parandalon dhe lufton shumë sëmundje. Muajt e verës janë.

Kurrë mos e bëni këtë, nuk duhet të varim çelësat e shtëpisë me të makinës sepse…

Ekspertet thone se njerezit bëjnë gabim i cili mund të jetë me pasoja për makinën..