Si do të jetë dita juaj nesër? Lexoni se çfarë thotë Horoskopi për ju

Lexoje! Dashi-Mos u tregoni shumë të vrazhdë me miq apo kolegë që i njihni prej.

Nuk i pranoi në Eurovizion, ja çfarë bëjnë prindërit kur Eleni i shkon në shtëpi

Diva Eleni Foureira ka tërhequr vëmendjen  e të gjitha mediave vendase, por edhe të huaja.

Stresi flet për herë të parë pas lajmit të ndarjes, ja çfarë thotë për Kejsin

Sot pushtoi mediat lajmi se reperi i shumë komentuar, Stresi është ndarë nga e fejuara.

Më në fund u zbulua, ja ku do ta kalojnë “muajin e mjaltit” Princi Harry dhe Meghan Markle

E pas jehonës së madhe që krijoi dasma e shumëpritur e princ Haryy-t dhe Meghan.

‘E kapa dhe i thashë s’të lë të ikësh’. Aurela flet për bashkëshortin dhe.. Dashnorin në plazh

Ajo nuk njeh limite! Kënga e fundit e saj titullohet ‘Të dua’. Nisur nga kjo.

Aurela Gaçe nuk duron më! Godet moderatorin në mes të emisionit (foto)

Padyshim qe diva Aurela Gaçe është në nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar..

Kështu nuk e kishim parë kurrë, Xhensila do t’ju lërë pa fjalë me këtë foto si në përralla

Xhensila Myrtezaj së shpejti do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Ajo.

Del foto e rrallë, shikoni Majlinda Bregun duke bërë punët e shtëpisë

Ish-deputetja e PD Majlinda Bregu sot feston ditëlindjen dhe mbush plot 44 vjeç. Këtë gjë.

Shtatzënia transformon komplet Nedën e “Big Brother”, ja si duket ajo pak para lindjes

E kush i harron? Pasi Neda dhe Ogreni janë një nga çiftet e pakta të.

Rudina Magjistari ndjek me vajzën dasmën mbretërore, reagimi i Mias do t’jua ëmbëlsojë ditën

WOW! U mbajt sot dasma madhështore mbretërore ku Princ Harry dhe Meghan Markle u shpallën.