‘Kokë e këmbë’ të dashuruara, por ja 4 gjërat që nuk duhet të bëni për një mashkull

Këtu janë 4 gjërat që nuk duhet të bëni kurrë për një mashkull, pavarësisht se.

Gruaja e Schumacher beson ende se do zgjohet nga koma, shikoni për çfarë i shpenzon 30 milionë euro

Edhe pse me të shoqin prej vitesh në koma, Corinna Schumacher, gruaja e legjendës së Formula.

Vajza e Ismail Kadaresë takon në Nju Jork Xherdan Shaqirin, ja shqiponja me duar dhe mesazhi

Ambasadorja e Shqipërisë në OKB Besiana Kadare ka takuar në Nju Jork, futbollistin shqiptar Xherdan.

Shtohen rregulla të reja për ushtaret, të mos heqin reçipetat

Te “Rregullorja e Modestisë” në ushtrinë izraelite janë shtuar nene të reja, që i ndalojnë.

Keto foto do ju heqin trurin/ Viola Spiro nis pusimet, ja ku po relaksohet moderatorja

Viola Spiro është nga ata vajza të ekrani që di gjithmonë të tërheqë vëmendje me.

Vajza, nuk ka rëndësi sa të dashurara jeni, këto gjëra nuk duhet t’i bëni kurrë për një burrë

Këtu janë 4 gjërat që nuk duhet të bëni kurrë për një mashkull, pavarësisht se.

Burri i moshuar kërkon të shkojë në azil, gruaja betohet para Ardit Gjebreas

Ja historia e plotë:  Eqeremi ka kaluar një jetë të vështirë, pasi gruaja e parë.

“E strehoi në shtëpi, i dha bukë dhe veshje. Por ajo i mori burrin…”. Ardit Gjebrea i shokuar

Diten e sotme rubrika “Ka një mesazh për ty” te “E diela shqiptare” vijoi me.

Akullore me shalqi. Ja si ta përgatisni me kosto të ulët në shtëpi

Mmmm! Kostoja është e ulët dhe ju mund ta bëni sa herë të keni nevojë. Edhe.

Petulla me banane, kjo është receta më joshëse që keni ngrënë ndonjëherë

Janë të veçanta sepse brumi përmban edhe banane. Keni mundësinë të përgatisni diçka ndryshe dhe.