FOTO/ Tym e përleshje, shihni protestën tek parlamenti

Përleshje tek Parlamenti mes protestuesve dhe policisë. Banorët e Unazës së Re kanë tentuar disa.

U kap me mall në Qafë-Thanë, zbulohet pronari i furgonit dhe kompania

Ndonëse ende nga policia nuk ka të dhëna zyrtare, mediat kanë zbuluar emrin e pronarit.

Sot do merrni lajme, ja çfarë thotë horoskopi juaj

Parashikimi i horoskopit për 12 shenjat e zodiakut. Njihuni me atë që do ju ndodhë.

Shpërthen Basha: 290 mijë shqiptarë sot hanë një vakt në ditë se nuk kanë mundësi

Kreu i opozitës Lulzim Basha ka hedhur akuza të forta në drejtim të qeverisë sot.

Imazhi ishte i panjohur, por të thyen kokën më para, kush është Pëllumb Salillari dhe lidhja e tij me projektin e Unazës së Re

Deri ditën e djeshme imazhi i tij ishte mister, edhe pse ai është një ndër.

Rama lëshon dorën, i jep 5 ditë pushim administratës shtetërore

Pesë ditë pushim do të ketë administrata shtetërore për festat e 28 dhe 29 nëntorit..

Qytetari live tek Unaza e Re: Më morën 30 mijë euro për të legalizuar objektin”, ALUIZNI e çon në prokurori

Duket se pas endjes në rrugët e Tiranës për të kërkuar të drejtat e tyre.

“Erdhën në Tiranë, u bënë me vila”, gazetarja i përvishet Eni Çobanit: Bëre gafë…

Një reagim i papritur ka ardhur nga gazetarja Iva Tiço ndaj avokates Eni Çobani duke.

Shtyhet gjyqi, Izet Haxhia akuza Fatmira Hajdarit: Shiti burrin për tu bërë…

Është shtyrë përsëri seancë për çështjen Hajdari, pasi Izet Haxhia kërkon ndërrimin e turpës gjyqësore.

Next, pas Shullazit, amerikanët nxjerrin emrin e një tjetër ‘peshku të madh’

Një mesazh të fortë përcoi Ambasada Amerikane për kryeministrin Rama dhe qeverinë e tij, teksa.