I vë flakën burrit se nuk i dha kodin e telefonit, ndërron jetë 26-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Indonezi, ku një 26 vjeçar ka gjetur vd.ekjen.

Rama mbush sallat e takimit me ‘studentë’, me mësues të shkollave 9 vjeçare

Një tjetër skandal është denoncuar sot lidhur me të ashtuquajturin “dialog” të Kryeministrit Rama me.

“Çështja është shumë delikate”! Ish-ministri Bushati flet për herë të parë publikisht pas shkarkimit, nuk kursen me kritika as Ramën

Ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati, ka folur publikisht vetëm një ditë pas shkarkimit dhe marrjes.

Gazetari zbulon se nga erdhi dosja voluminoze që nxiu fytyrën e rilindasve

Dosja për ish-drejtorin e burgjeve, Arben Çuko, ka ardhur nga Gjermania. Kështu është shprehurgGazetari Bejdo.

Zëri Amerikës i kërkon shpjegime live, Ulsi Manja kapet mat, çfarë i kërkoi ish drejtori të burgjeve

I kontaktuar nga Zëri i Amerikës, deputeti Manja i zënë ngushtë tha se, nuk komentonte.

E vërteta e përgjimeve/ Flet shefja e kabinetit të Kryeministrit Vali Bizhga: Ndërhyra te Burgjet…

E pyetur mbi rrethanat e telefonatës së bërë në emër të saj me Çukon, shefja.

Atentat/ Gazetarja jep alarmin: Pse po zien Vlora

Ka dhënë alarmin live, gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha teksa ka reaguar nëpërmjet një.

Rama dhe dërgesat e Amerikës?! Anëtarja nxjerr sekretet dhe kërcënon Kryeministrin

Elona Guri, Anëtarja e kryesisë së Lëvizjes Socialiste për Integrim, ka folur përsëri pas skandalit.

Grabitje si ajo në Shkozet nuk kishte parë kurrë, policia zihet ngushtë e ngel pa mend

E mire organizuar ka qenë grabitja e biznesmenit Elton Kelmendi, në banesën e tij në.

“Nuk mund të jetë si Ditmir Bushati”, ekspertët i sulen Ramës: Te ka mbaruar afati për…

Antikushtetues është veprimi i bërë nga Rama për të mbajtur edhe postin e Ministrit të.