Pushuesit kanë braktisur restorantet, ja çfarë thonë pronarët

Nëse bën një vëzhgim nëpër plazhet e jugut të Shqipërisë, do të vini re, se.

A po shitet LSI te Rama?

Diten e sotme Kuvendi mblidhet në një seancë plenare, e fundit për këtë sesion parlamentar..

Ndërkombëtarët në ”rrjetën” e PD, opozita nuk ndal sulmet. Pas Lu dhe Vlahutin në shenjestër edhe ministri gjerman

Deputeti i Partisë Demokratike si dhe kreu i Grupit Parlamentar të kësaj force politike, Edmond.

Shikojeni projektin e kësaj rruge të rëndësishme që nis në tetor të kthehet…

Nje tjeter rruge, e vene ne prioritetet e Qeverise shqiptare per kete vit eshte ai.

Historia e rrallë, shqiptari zgjohet në momentin që familja futet në…

Muharrem Vuçitërna, apo Muki, u aksidentuar rëndë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Shqiptari nga.

Gazetari i njohur: Në rast se nuk e kishit të qartë ç’ka quajmë dashuri, ja rasti konkret: Ervidi!

Ervid Palaj humbi sot jetën në përpjekje për të shpëtuar atë të të fejuarës së.

Kjo është vajza që u shpëtua nga mbytja nga i fejuari, Ervidi u bë hero për dashurinë

Një dëshmi e vërtetë e dashurisë pa kushte ishte ajo e sotmja e të riut.

Ervidi u largua nga puna në Shkodër pas sherrit me Filip Vilën, zbulohet historia e dhimbshme

Ervid Palaj rreth muajit tetor të vitit të kaluar është larguar nga puna si punonjës.

Motra e Ervidit ka dasmën të dielën që vjen, ajo sot humbi vëllain e saj përpara syve në Velipojë

Sot në Velipojë humbi jetën 29-vjecari Ervid Palaj nga fshati Dajç i Shkodrës. Ervidi ishte.

Çmimi i lartë i naftës, ky shqiptar ka 1 muaj që përdor vaj luledielli dhe makina i punon (video)

WOW! E pabesueshme!!! Pronari i një automjeti në Gjilan nuk po përdorë naftën si lëndë.