Furgoni me mall në Qafë Thanë, 8 cohen pas hekurave, policia: I përkiste…

Policia e Shtetit ka dhënë informacione për furgonin e kapur në Qafë Thanë dhe se.

Plas tek parlamenti, protestuesit tentojnë të hyjnë në Kuvend

Banorët e Unazës së Re kanë konfrontuar fizikisht me policinë. Ata kanë çarë rrethimin e.

“Larg qoftë t’i ndodhë gjë se imagjino protestat”, Rama tallet keq me Ervin Salianjin

Kryeministri Edi Rama është tallur keq me deputetin demokrat Ervin Salianji dhe faktin se ai.

Nami tek parlamenti, frikë nga protesta, policia blindon zonën, furgonët plot me policë tek Xhamia

Frika ruan vreshtin, e me sa duket policia nuk ka pyetur as për fe e.

E ëma i bëri komentin epik në foton provokuese, Oriola Marashi i bën atë që se priste

Oriola Marashi është një ndër modelet më të komentuara kohët e fundit, e kjo për.

Furgoni me mall i kapur në Qafë Thanë, pronë e një kompanie fasonerie ku LSI zhvillonte fushatat

Furgoni me mall i ndaluar dje në Qafë Thanë rezulton në pronësi të “SILDA SHPK”,.

Dha dorëheqjen për vëllain e arre.tuar, një emër i njohur e zëvendëson kreun e Patentave

Një emër i njohur në politikë vjen në krye të Drejtorisë së Patentave. Blendi Gonxhe.

U kap me mall në Qafë-Thanë, zbulohet pronari i furgonit dhe kompania

Ndonëse ende nga policia nuk ka të dhëna zyrtare, mediat kanë zbuluar emrin e pronarit.

Punëtorit i ndodhi tragjedia në Uzinë, vjen vendimi për përgjegjësin

Një ditë pas ngjarjes tragjike në Elbasan në Uzinën e Kurumit policia ka marrë masat.

Banorët protestojnë sot tek parlamenti, Rama ka një përgjigje për ta

Banorët e Unazës së Re që do iu prishen shtëpitë nga qeveria kanë paralajmëruar sot.