Parashikimi/ Ja çfarë ndodh me motin nga nesër dhe në vazhdim

Prej disa ditësh temperaturat e ajrit janë ulur ndjeshëm dhe nga vjeshta e ngrohtë kemi.

Pakoja e dyshimtë, drejtori i hekurudhës tregon dyshimet e tij, ka një kërkesë për policinë

Duke parë informacionet e shumta në media, drejtori i hekurudhës në Durrës ka reaguar me.

“Po divorcohem, gruaja ime është bërë indiferente”, tha djali por babai i vuri një kusht

Mund t’i ketë ndodhur kujto kjo gjë dhe nëse jo, e kemi dëgjuar tek miqtë.

Udhëtonte me të atin, familja shqiptare merr lajmin e rëndë për vajzën 19-vjeçare. Ja kush ishte ajo (Foto)

Ajo ishte duke udhëtuar me të atin kur ndodhi hataja. Vajza u dërgua në spital,.

Meri Shehu ka një paralajmërim për të gjitha shenjat e Horoskopit: Ja çfarë ju pret në fundvit

Edhe një muaj na ndan nga ditët e fundit të një viti shumë të vështirë.

Nami në Elbasan, policia operacion masiv, ‘kokat’ përfundojnë në polici

Operacion në Elbasan prej disa orësh, ku janë disa të ndaluar, mes tyre nga fisi.

SHÇBA iu bën gropën, pesë zyrtarë përfundojnë pas hekurave

Përveç zyrtarëve, në pranga kanë përfunduar edhe 4 persona të tjerë Shërbimi për Çështjet e.

Analisti amerikan: Ju tregoj qëllimin e Vettingut të Donald Lu në Shqipëri

Nga L. Todd Wood Ambasadori Donald Lu ka një histori të gjatë e polarizuese në.

Katër vjet pa Dr.Florin/ Përlot bashkëshortja me mesazhin prekës

Ikën katër vjet pa Dr. Florin, këngëtarin dhe muzikantin e talentuar. Bashkëshortja e Dr.Florit ka.

Skandali/ OSHEE iu pret dritat banorëve të Unazës së Re

OSHEE iu ka prerë dritat banorëve të Unazës së Re të cilët protestojnë prej dy.