Lirohet nga burgu në Kroaci Ismail Morina i dronit, ja fjalët e tij të para. Poston foto me…

Është liruar sot nga burgu kroat Ismail Morina i njohur si Ballisti, qe ngriti dronin.

Toka dridhet sërish, nuk ndalen tërmetet as natën. Ja çfarë ndodhi mbrëmë

Edhe gjate nates se te dieles duke u gdhire e hena nuk jane ndalur lekundjet.

Pas tërmeteve të njëpasnjëshme, Shqipëria përfshihet nga tornadot!

Pasi vendi ynë u përfshi nga disa tërmete të fuqishme njëri pas tjetrit, fatmirësisht pa.

E reja ishte pranë hotelit mbrëmë, makina e përplas dhe ndodh gjëma në Lushnje. Shoferi me të fejuarën dërgohen në…

Nje ngjarje e rende eshte shenuar ne oret e mbremjes se te dieles me nje.

Gruaja nga Shkodra merr eurot e burrit dhe bën atë që nuk pritej, ja çfarë i bën më pas burri

Gruaja i ka marrë lekë burrit dhe më pas është larguar. Ngjarja ka ndodhur në.

Doli për të shkuar në punë, i riu gjen zarfin me mesazhin e koduar në xhamin e makinës dhe…

Kercenohet me mesazh te koduar i riu nga Fieri. Diten e djeshme, teksa dilte per.

Uaa, ky burrë nga Elbasani sot ka shokuar të gjithë, ja çfarë bënte me nusen e djalit e vajzën

Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, u arrestua në flagrancë.

Nëna po kërkonte djalin e nuk po e gjente, kur shkon te kasollja merr lajmin e kobshëm

Ka nisur e trishte edhe kjo e diele, pasi nje 14 vjeçar është gjetur i.

5 peshkatarë nga Shkodra përfundojnë në pranga në Malin e Zi. Ja arsyeja befasuese

Nëse në ujrat Shqiptare peshkojnë të qetë, nuk kanë patur të njëjtin fat sapo kanë.

Avokati i të arrestuarit merr në telefon në emisionin e Eni Vasilit dhe plas bombën

Pas deklaratave ne emisionin ‘Studio e Hapur’, ka nderhyre në një lidhje direkte avokati i.