E ëma i bëri komentin epik në foton provokuese, Oriola Marashi i bën atë që se priste

Oriola Marashi është një ndër modelet më të komentuara kohët e fundit, e kjo për.

Sot do merrni lajme, ja çfarë thotë horoskopi juaj

Parashikimi i horoskopit për 12 shenjat e zodiakut. Njihuni me atë që do ju ndodhë.

Lori Hoxha tregon ku do e donte takimin. Është vendi më i paimagjinueshëm

Tek ky vend nuk do na kishte shkuar mendja kurrë të linim takim me partnerin.

“Vazhdoj të t’them mirëmëngjes dhe natën e mirë”, përlot këngëtarja me dedikimin për babain

Këngëtarja e re por e njohur Arilena Ara ka humbur babain e saj kur ishte.

Këngëtarja rrëfen mes lotësh: Mrekullia që më ndodhi tre ditë pas humbjes së bashkëshortit

Një jetë në skenë, me një repertor të gjerë e të larmishëm, me hite pa.

Uauu ilaçi magjik, një lugë nga kjo përzierje para gjumit dhe ndodh mrekullia me trupin tuaj

Një studim i kryer nga Fondacioni i Gjumit ka zbuluar se edhe pse mesatarja e.

E pabesueshme! Ja sa para fitojnë disa nga këngëtaret më të njohura shqiptare

Kur fitime marramendëse kanë këngëtaret e tallavasë që mbushin lokalet shqiptare, imagjinoni fitimet e atyre.

Kjo është këngëtarja shqiptare të cilës magjistari i kishte thënë se do të bëhej milionere

Ka shumë njerëz, të cilët kanë shkuar për të kërkuar shërim të ky person, i.

Dy gafat e zakonshme që 95% e meshkujve bëjnë me kostumet e tyre

Colin Hunter, CEO dhe bashkëthemelues i markës së modës për burra, Alton Lane, thotë se.

Artistja turke i bën një dhuratë të veçantë këngëtarit shqiptar (FOTO)

Një shkëmbim emocionesh mes dy artistëve. Shkak është bërë një dhuratë nga artistja turke për.