“Teatri është gracka”, Plasari: Epshi për pushtet, tani e kuptoj pse ish-diktatori u ngrit e iku

Aurel Plasari përmes një shkrimi të bërë publik në rrjetin social Facebook, shkruan se “Artistët.

Uau, askush nuk e priste sot! Ja parashikimi për një koalicion të madh PD-PS këtë vjeshtë

Bashkimi Europian po u kërkon sërish një bashkëpunim të madh aktorëve kryesorë të politikës shqiptare..

Lotët e “krokodilëve” gjykatës e prokurorë!

Nga Pandeli Bardhi Janë më shumë se pesëdhjetë përqind e gjyqtarëve dhe prokurorëve me probleme..

“Ndriçim Xhepa, merru me drogë!”

Nga Ilirjan Blloshmi Ndriçim Xhepa merru me drogë! Ka plasur një gjukurdi në Fb, se.

Sa do të doja të isha Voltanë!

Nga Eraldo Harlicaj Sa do të doja të isha Voltanë, të hapja sytë fort e.

Pse “hajdutët” janë prindër më të mirë se të tjerët?

Nga Artur Zheji Në të vërtetë hajduti, guxon dhe rrezikon, mirëpo në këtë shoqëri që.

Arta Marku, njolla e parë në flamurin e reformës, u soll si vartësja e Ulsi Manjës

Nga Andi Bushati  Kush e ka ndjekur më vëmendje përballjen e kryeprokurores Marku në llogaridhënien.

Vetting-u: ABI Bank lindi me drogën. A është pronare gruaja e kryeministrit? Mos fshihen këtu miliardat e dollarëve të krimit? Si bëhesh nga ‘brekëgrisur’ në pronar banke?!

Nga Sokol Pepushaj Droga në Shqipëri lulëzoi në vitin 2013, sapo Edi Rama erdhi në.

Shpërthen juristja e njohur: Durrësi vërtet s’e ka detin si i Jonit ama kurva të silikonosura, tangërllik pabuksash, nuk t’i sheh syri

Ngjarja e rëndë e dy netëve më parë në Havana të Dhërmiut ka ndezur edhe.

Turizmi i injorantëve të pasur!

Kanë mjaftuar disa të shtëna në ajër në një nga diskot më popullore të rivierës.