Profesori zbulon gafat e rënda në librat shkollorë, pasaktësi shkencore e fjali pa kuptim

Një tjetër skandal me librat shkollorë që mësojnë çdo ditë fëmijët shqiptarë. Librat janë mbushur.

Uauuu dalin në dritë të tjera bëma të Shefqetit, “shëruesi” sek.ual të burrave (Video)

Stafi i programit ka mundur të sigurojë dëshmi për abuzimet e Shefqetit, që mesa duket.

Do qani kur të njiheni me historinë e këtyre dy vajzave, që i lidhi një fatkeqësi

Historia e këtyre dy vajzave është një mesazh për të gjithë ata që përbuzin por.

“Dilja natën nëpër hotele, ndryshe më rrihte”, dëshmia e dhimbshme e vajzës së trafikuar

Trafikimi i grave dhe vajzave ka prekur mjaft familje shqiptare. Një dëshmi tronditëse, sjell një.

Ua e tmershme! Helmohen fëmijët e kopshtit, Kryebashkiakukërcënon prindërit që mos e bëjnë publike

Vetëm disa ditë më pas është zbuluar një ngjarje e rëndë që ka ndodhur në.

FOTO/ Policia shoqëron 6 protestues, ja çfarë bëjnë banorët me flamuj amerikanë

Policia ka shoqëruar 6 protestues në Unazën e Re, mes tyre edhe nën moshën 18-vjeçare.

Skandali/ OSHEE iu pret dritat banorëve të Unazës së Re

OSHEE iu ka prerë dritat banorëve të Unazës së Re të cilët protestojnë prej dy.

“O shpellar hajde na tako”, plas sërish tek Unaza, banorët nuk pyesin më por…

Banorët e ‘Astirit’ në Tiranë janë hedhur në ditën e 13 të protestës duke bllokuar.

Shifrat e frikshme/ Shqipëria e treta për numrin e lartë të emigrantëve, 40% kanë ikur

Prej kohësh vijojnë raportimet për largimin e shqiptarëve nga vendi, jo vetëm të të varfërve.

FOTO/ “Dy duar për një kokë”, shpërthejnë protestuesit: O Edi Rama për 1 vit mban dashnoret me lekë

Banorët e Unazës së Re kanë bllokuar rrugën pranë bashkisë së Tiranës duke i kërkuar.