Tifozët nuk i rezistojnë dot bukurisë së saj, ngacmojnë gazetaren, i fusin duart live ( video)

Kot nuk thonë se gjithcka mund të ndodhë gjatë një transmetimi “live”. Transmetimi live në.

Tifozët e gjuajnë me bukë, Ozil bën gjestin që po përlot botën

Talenti i padiskutuar Mesut Ozil është një futbollist i madh që gëzon respektin në të.

Të gjithë myslimanët e adhurojnë, por Meka ka një befasi të madhe për Salah

Ai po mahnit planetin! Yllit mysliman të Liverpoolit, Mohamed Salah, iu është ofruar një parcelë.

Kjo video po bën namin! Goli i tretë i Romës për pak i shkaktoi infrakt komentatorit

Mbrëmjen e djeshme kur ndeshja Roma-Barcelona ishte ende me rezultatin 2-0, të gjithë ishin duke pritur.

Askush nuk e priste! Roma sapo bëri mrekullinë ndaj Barcelonës

Ekipi i Romës ia doli të arrijë mrekullinë në “Olimpico”. Roma mori atë që i.

Ndahet nga jeta futbollisti i njohur, ka luajtur me gjigantët europianë

Bota e sportit sërish në zi. Mësohet se ka ndërruar jetë në moshën 61-vjeçare legjenda.

Vdekje e bujshme tek Interi, klubi zikaltër në zi. Ndahet nga jeta…

Ditën e sotme zbuluesi i talenteve të Interit, Pierluigi Casiraghi, ka ndërruar jetë. Casiraghi ishte.

Tragjike, futbollistit të famshëm i vdes djali i vogël

Zi në familjen e një ndër portierëve më të mirë të përfaqësueses spanjolle ndër vite,.

Ronaldo bëhet lojtari më i paguar në botë. S’do e besoni sa milion euro do përfitojë në sezon

Futbollisti Cristiano Ronaldo ka muaj që kërkon nga Real Madridi rritje të pagës, sepse dëshiron.

Lamtumirë kapiten! Astori përcillet me lot dhe duartrokitje, këto foto ju përlotin të gjithëve

Lamtumirë kapiten! Ditën e sotme në ceremoninë mortore të ish kapitenit të Fiorentinës, Davide Astori,.