Ajo që pritet të ndodhë do prekë dhe njerëzit. Shkencëtarët japin alarmin

Shkencëtarët australianë në Universitetin e Sidneit zbuluan yllin e rrallë “Perëndi të kaosit”, për të.

Kujdes! Sot mund t’i humbisni të gjitha bisedat e WhatsApp nëse…

Kompania e njohur ka bërë me dije se duke nisur nga data 12 nëntor, të.

Meshkujt po zhduken, Kromozomi Y ka një të metë të trashëguar

Nga Darren Griffin & Peter Ellis Kromozomi Y, mund të jetë një simbol i mashkulloritetit,.

Ju mësojmë metodën e thjeshtë! Zbulo se kush të telefonon me privat

Të gjithë bezdisemi nëse na telefonojnë pa numër. Dikush, i cili nuk ka as emër.

Zbulohet pse miliarderët e internetit kanë humbur milarda këto 10 ditë

Njëri nga njerëzit më të pasur në botë, është pronari i Amazon, Jeff Bezos. Ai.

Qenkemi të gjithë në rrezik, hakerat sulmojnë “Facebook”

Cënimi i fundit i sistemit të sigurisë i zbuluar nga rrjeti social Facebook ka prekur.

Bie Instagram, alarmohen përdoruesit në gjithë botën

Rrjeti më i popullarizuar në botë, Instagram ka ndaluar së funksionuari për disa minuta për.

Të bëhesh i padukshëm nuk është më një ëndërr (Video)

Kur është fjala për mbulesë të padukshme, gjëja e parë që iu bie ndërmend njerëzve.

Diçka e tmerrshme po ndodh me “Facebook”-un tuaj, për 2 dollarë tani mund…

Money Guru është kompania e cila me anë të një hetimi në “dark web”, që.

Njihuni me çiftin shqiptar që marrin fitime të majme nga Instagram

Ata janë tre. Olta, Andi dhe Aura. Janë një familje e vogël, mjaft e bukur,.