Nëse e humbët, ja momenti kur Princi Harry dhe Meghan Markle shkëmbyen unazat

Sot u mbajt dasma e vitit! Në videon e mëposhtme keni mundësi ta shihni momentin.

Skandalet nuk po kanë fund/ 1 ditë para dasmës Meghan Markel i del video e turpshme

Nesër është dhe një nga ditët më të rëndësishme në Mbretërinë e Bashkuar pasi do.

Këtë nuk e patë në televizor, Rama fik kamerat dhe i turret gazetares: Turp të kesh, s’mund të vish këtu…

Kryeministri Rama e ka vazhduar debatin me gazetaren e ‘’Fax News” Ambrozia Meta edhe pas.

Na quajti egërsira, këngëtarja seksi serbe pendohet dhe na përshëndet shqip

Jerena Karkleusa i habiti të gjithë kur deklaroi hapur se Kosova nuk duhet të jetë.

Ata po festonin mbrëmjen e maturës, djali i propozon të dashurës për fejesë në sy të të klasës

WOW! Si ne perralla! Një ngjarje emocionuese ka ndodhur gjatë një mbrëmjeje mature, teksa njëri.

Të gjithë ishin me zemër në dorë, ja si shpëtoi vogëlushi nga parvazi i dritares

WOW! Kjo video po ben xhiron e rrjetit! Një burrë është shndërruar në heroin e.

Iva Tiço: Kam “shejtanin” në bark! Por reagimin e Eni Vasilit nuk e priste askush

Iva Tiço është shprehur në rubrikën “Për drekë me mua” se ajo ha makarona gati.

“E zunë hakat e shqiptarëve”, shikoni çfarë i ndodhi fitueses së Eurovizionit pas çmimit

WOW! Video po ben xhiron e rrjetit. Fituesja e Eurovision 2018 Netta Barzi menjëherë pas përfundimit.

‘Kam dëgjuar që bashkëjeton me një nga fshati’. Matilda tregon thashethemet që shkatërruan martesën e saj

E pabesueshme! Thashethemet për shumë njerëz nuk janë të rëndësishme dhe duhen injoruar, por kur.

Shikoni si përlotet Eleni Fouriera: Në ato momente thashë o Zot, nuk e besoj

“Vetëm lot gëzimi kam”. Kështu u shpreh shqiptarja Eleni Foureira në deklaraten e saj te.