VIDEO/ Çifti spanjoll vjen në Shqipëri, por i ndodh hataja në Theth. Shihni ç’ka ngjarë

Një çifti spanjoll u ka ndodhur një aventurë disi e sikletshme në Theth. Ata erdhën.

Kjo video do iu shtojë jetën, Sulua është plaku më ‘nona’ në vend!

Telefonata e një të moshuari te “Aldo Morning Show” është kthyer në virale. Telefonuesi, Sulo.

VIDEO/ Kuksiani merr në telefon te Aldo, pyetja që bën është epike!

E habitshme pyetja e një të riu e bërë një ditë më parë gjatë nje.

VIDEO/ Është 102 vjeçe, por kjo gjyshe u lë targën vajzave të reja

Shumë vajza të reja duhet ta kenë zili për energjinë e saj. Disa vite më.

Hahaha! Kjo që ka ngjarë te protesta do ju shkrijë së qeshuri (VIDEO)

Protestua e studentëve shpesh dhuron edhe momente humoristike. E tillë është ajo që ndodhur mbrëmjen.

VIDEO/ Ndodh ëndrra e çdo njeriu! Autostrada mbushet me para

Nje video e  filmuar nga nje gazetare tregon momentin kur qyettaret braktisin makinat e tre dhe.

VIDEO/ Anglezja u çon ushqim, studentët të rrëqethin mishin me gjesti që bëjnë!

Një valë energjie pozitive u duk se u përhap në protestën e sotme, pas gjestit.

E pabesueshme! Ky njeri sapo bëri kërcënimin rekord të të gjitha kohërave! (VIDEO)

Kërcim si ky zor se keni parë ndonjëherë. Gjimnasti Ashley Watson hyri në Librin Gines.

VIDEO/ Kinezët bëjnë spektakël! Projekti që ka mahnitur botën

Autostrada e re që lidh qytetet e Chengdu dhe Liangshan në Kinë duket një mrekulli.

VIDEO/ Shkon në ishullin e ndaluar për tu dhënë banorëve mesazhin e mirë, ata e ekzekutojnë!

Ai ëndërronte për konvertimin e fisit të njerëzve indigjenë që jetojnë në ishullin e Sentinelit.