Fiks si i ati! Do të ngeleni pa fjalë nga talenti i djalit të vogël të Edi Ramës

Edi Rama është treguar gjithmonë i kujdesshëm me privatësinë e djalit të tij të vogël.

Del video shokuese, shikoni si autorët i dalin nga pas Viktorit…Ooo e trishtë

Publikohen pamjet e vrasjes së shqiptarit në Bari të Italisë. 24-vjeçari nga Mirdita u ekzekutua.

Woow çfarë pamje. Tmerrohen pushuesit nga dallga që shkaktoi një situatë të frikshme

Disa pamje që të bëjnë me zemër janë filmuar në Nias të Indonezisë. Ato tregojnë.

“Jam shtatzënë”, e dashura surprizon Shpatin, por ai largohet në mes të emisionit

Shpat Kasapi ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Kojshia show” ku gjatë intervistës i.

Ilir Mati fëlliq publikisht gazetaren e Top Channel: Studioni para se t’i tregoni publikut…

Gazetari Ilir Mati ka bërë për “ujë të ftohtë” gazetaren e re të Top Channel.

Receta tradicionale e Shkodrës sipas Alfios dhe Indritit. Ja çfarë ndodhi që po e shohin të gjithë

Qyteti i bukur i Shkodrës ishte dhe destinacioni i radhës i shefave Alfio dhe Indriti.

Del nga makina për të bërë ‘Kiki Challenge’, uaaa shihni çfarë i bëjnë (video)

Bota po marroset pas sfidës së re në rrjet. “Kiki Challenge” është sfida e radhës.

Kjo super video do t’jua bëjë ditën më të bukur, ooo sa të mirë

WOW! Kjo video është virale në rrjet brenda pak orëve. Pasi kjo video argëtuese padyshim.

1 vit më parë i morën jetën Marvit për një karikues, kriminelët sot bredhin plazheve. Gazetari nxjerr videon rrënqethëse

1 vit më parë Marvi Mihali u qëllua me thikë për vdekje nga disa të.

“O Zot, fëmijët dhe gruaja…”, zjarri në Greqi djeg gjithçka brenda pak sekondash. Ai e ka filmuar skenën

Një tjetër video shokuese që përshkruan ferrin e zjarrit që ndodhi në pasditen e së.