Del video kur 17-vjeçarja nga Palestina i bie shuplakë ushtarit të Izraelit

Ajo është kthyer në qendrën e vëmendjes. 17-vjeçarja nga Palestina është liruar nga burgu, tetë.

Kështu stërvitet qeni më i rrezikshëm në botë. Do ju varet mjekra (video)

Nuk janë të pakta rastet që njerëzit bien pre e kafshimit nga kafshët. Madje sipas.

Shtëpia bëhet e gjitha hi nga zjarri në Greqi, por ekipet e shpëtimit gjejnë dikë gjallë aty. Mbeten pa fjalë… (video)

Një video e papritur dhe në të njëjtën kohë optimiste është publikuar në rrjete sociale.

Ishin zhdukur prej kohësh, çifti Obama mbrëmë ka bërë namin. Video po i “çmend” të gjithë

Ata do të mbahen mend gjatë si një nga çiftet më argëtuese presidenciale amerikane, shkruan.

Mbërrin pas pak, shikoni si po e presin Ronaldon në Torino (video)

Teksa ekipi i Juventusit është i impenjuar në turneun amerikan Internetional Champions Cup, sot në.

Kini kujdes kur kaloni në Llogara, ja çfarë po ndodh (video)

Edhe këtë vit Llogoraja mbetet një ndër zonat më të frekuentuara gjatë gjithë vitit për.

Ilir Vrenozi ironi të fortë: Ollgë moj Ollgë moj…Na u shit ‘Agushi’ tek ‘Lali Skuthi’ (video)

Qendrimet për ndryshimin e mendimit të Robert Ndrenikës lidhur me debatin e Teatrit Kombëtar kanë.

Në këtë fshat shqiptar nusja zbret me helikopter. Por aty ndodh e papritura (video)

Shqiptarët dinë si të festojnë! Një cift i ri ka vendosur që ditën më të.

Beqarët po shkojnë me vrap tek ky fshat shqiptar, kjo grua ka ujin e kësmetit në dashuri. Do habiteni

WOW! Ky fshat në kufirin me Serbinë vizitohet për çdo ditë nga hallexhinjtë. Mësohet se.

Për golin e “çmendur” të Xherdan Shaqirit po flet gjithë bota e sportit (video)

Shqiptari Shaqiri ka shënuar gol të jashtëzakonshëm me gërshërë ndaj Manchester Unitedit në një ndeshje.