Në këtë fshat shqiptar nusja zbret me helikopter. Por aty ndodh e papritura (video)

Shqiptarët dinë si të festojnë! Një cift i ri ka vendosur që ditën më të.

Beqarët po shkojnë me vrap tek ky fshat shqiptar, kjo grua ka ujin e kësmetit në dashuri. Do habiteni

WOW! Ky fshat në kufirin me Serbinë vizitohet për çdo ditë nga hallexhinjtë. Mësohet se.

Për golin e “çmendur” të Xherdan Shaqirit po flet gjithë bota e sportit (video)

Shqiptari Shaqiri ka shënuar gol të jashtëzakonshëm me gërshërë ndaj Manchester Unitedit në një ndeshje.

Aksident i frikshëm në Himarë, makina përfundon në det. Video është e tmerrshme

Nuk ndalen aksidentet rrugore në vend. Pushuesit në Himarë janë tmerruar ditën e djeshme kur një.

Zjarret në Greqi, shikoni çfarë gjen kjo anije në mes të detit. E frikshme situata (video)

Vijon të shokojë tragjedia e zjarreve në Greqi. Një video e re nga shpëtimi i.

Ja si ta bëni majonezën vetë në shtëpi, duhen vetëm 3 minuta!

Nëse ju pëlqen gatimi, duhet të mësoni se si ta bëni këtë salcë në shtëpi,.

Makina luksoze identike e Ronaldos mbërrin te Reali, ja kush ndodhet brenda saj

Kjo video po bën xhiron e rrjetit. Gjatë ditës së djeshme një Bugatti Chiron mbërriti.

Ai filmoi gjithçka kur zjarri po i hynte në shtëpi. Shikoni videon e grekut dhe maces së tij që po bën namin

Kjo video e një personi që mbijetoi nga zjarret në Mati pasi shtëpia e tij.

“Ishim në shtëpi kur plasi. Nëse do kishim vonuar 5 minuta…”, flet shqiptari që i shpëtoi zjarrit në Greqi (video)

Zjarret apokaliptike në Greqi kane tronditur opinionin publik dhe tashmë pas situatës apokaliptike, po vijnë.

Fundi i botës po vjen? Copa akulli bien në këtë qytet të madh shqiptar (video)

WOW! Moti nuk i ndak surprizat këtë verë. Pasi shkatërroi plazhe, pemë, mori para makina.