“Ti erdhe nga hiçi e u bëre ministër; unë nuk shkoj me gruan e tjetrit”. Debati Mustafaj-Rama për Tiranën në vitin 2000

Del video! “Super debati i Tiranës”, kështu është cilësuar nga drejtuesi i “Opinion” Blendi Fevziu.

Çmimi i lartë i naftës, ky shqiptar ka 1 muaj që përdor vaj luledielli dhe makina i punon (video)

WOW! E pabesueshme!!! Pronari i një automjeti në Gjilan nuk po përdorë naftën si lëndë.

Gazetari vë në siklet Elvana Gjatën kur e pyet për unazën me diamant, ajo i përvishet

Elvana Gjata për jetën private ajo nuk tregon shumë, për të mos thënë aspak. E.

Zbulohet vila 3-katëshe ku jetonte grabitësja e Fierit, familjarët e saj lënë pa fjalë (video)

Ajo ka shokuar sot opinionin publik. Në familjen e Anna Malajt, 31-vjeçares së arrestuar sot.

Agron Llakaj ka bërë gjëra të ndyra?! Aktori shokon me deklaratën e tij

Drilon Hoxha ishte i ftuari i radhës në programin ‘Një kat më lart’ të moderatorit.

Juria shtang kur vajza zbulon këngën që ka zgjedhur, disa sekonda më vonë shpërthejnë lotët

WOW! Ka pak njerëz që arrijnë të rrëmbejnë zemrat dhe emocionet gjatë një shfaqjeje muzikore,.

Kjo nuse shqiptare është thjesht fantastike, bën sikur nuk di të kërcejë por…! Shikoni çfarë ndodh pas pak

Padyshim që dasmat shqiptare janë aq të hareshme sa mbahen mend edhe vite me vonë..

Vajza po ecte në pedonalen e Shkodrës, djali me biçikletë e propozon. Shikoni vazhdimin (video)

A jeni kuriozë të zbuloni se si propozojnë meshkujt shqiptarë sipas krahinave? Një video e.

Vajza shqiptare futet në dhomën e gjumit, ajo që gjen mbi krevat e bën të shpërthejë në lot (video)

Kush tha se djemtë shqiptarë nuk janë romantikë? Kur të shikoni këtë video do të.

Kjo nuk është një dasmë e vërtetë…Por po bën të qajë të madh dhe të vogël

WOW! Një vajzë që filmoi kërcimin e dasmës me babanë e saj të prekur nga.