Kjo nuse shqiptare është thjesht fantastike, bën sikur nuk di të kërcejë por…! Shikoni çfarë ndodh pas pak

Padyshim që dasmat shqiptare janë aq të hareshme sa mbahen mend edhe vite me vonë. Kjo video e një dasme shqiptare është ndoshta një nga më të bukurat që kemi parë në rrjet, shkruan ShkodraNews.

Protagoniste e videos është kjo nuse kaq e bukur, e cila ka dhuruar një spektakël të vërtetë në ditën e saj më të lumtur të jetës.

Video nis me nusen, e cila hiqet sikur nuk di të kërcejë…Por pak sekonda më vonë ajo ndez dasmën dhe kërcen si një balerinë e vërtetë.

Video është shumë emocionuese dhe është parë me mijëra herë në rrjete sociale. Videon mund ta shikoni këtu:

Çfarë mendoni për performancën e nuses? Na lini një koment dhe mos harroni të shpërndani këtë moment argëtues me miqtë tuaj në Facebook. /ShkodraNews