Kjo video po bën namin! Goli i tretë i Romës për pak i shkaktoi infrakt komentatorit

Mbrëmjen e djeshme kur ndeshja Roma-Barcelona ishte ende me rezultatin 2-0, të gjithë ishin duke pritur golin e tretë, që sillte edhe kualifikimin e italianëve.Ama mesa duket më shumë nga të gjithë, golin e priste komentatori Karlo Zampa dhe sapo Manolas shënoi, ai nuk u përmbajt nga gëzimi

Zampa, i cili shquhet për simpatinë ndaj ekipit kryeqytetas, ishte në komentim së bashku me një analist dhe të dy festuan si të “çmendur”.

Për më tepër ndiqni videon: