Seksbomba Oriola Marashi del në dritare dhe çmend dynjanë, shikoni si kthejnë kokat meshkujt

Modelja Oriola Marashi josh shpeshherë me fotot e videot ku tregon asetet e saj bombastike duke u kthyer kështu në një nga modelet më të komentuara të showbizit shqiptar.

Oriola prej disa ditësh ndodhet në Romë për të realizuar një set fotografik dhe sot ka çmendur italianët.

Modelja ka dalë në dritare dhe ka shpalosur talentin e saj si soprano.

Në video të cilën mund ta ndiqni më poshtë shihet si kalimtarët kthejnë kokat për të parë Oriolën.

Por modelja seksi as nuk e vret fare mendjen, por vazhdon këndon duke qeshur teksa dikush e filmon.