Vajza shqiptare futet në dhomën e gjumit, ajo që gjen mbi krevat e bën të shpërthejë në lot (video)

Kush tha se djemtë shqiptarë nuk janë romantikë? Kur të shikoni këtë video do të emocionoheni. Një klip i publikuar në YouTube është shndërruar në hit dhe ka marrë me mijëra pëlqime.

Një djalë me emrin Ervin ka vendosur të surprizojë Anën, me rastin e 1-vjetorit të fejesës së tyre, shkruan ShkodraNews. Djali ka mbushur me petale trëndafilesh dhe detaje të tjera romantike dhomën dhe kur futet Ana…

“Ana të dua”, shkruhet me petale trëndafili në krevat.

Shikoni videon e këtij momenti romantik:

A ju pëlqeu gjesti i Ervinit? Na lini një koment dhe shpërndajeni këtë histori të bukur me miqtë tuaj në rrjete sociale. /ShkodraNews